Birçok projede tercih edilen firmamız sorunlara yenilikçi yaklaşımı ile pratik çözümler sunar. Her bütçedeki proje için en uygun ürün ile birden fazla seçenekle sıra dışı yapılar, toplu alanlar, bireysel ya da kurumsal çözümler üretir.
aluminyumradyator.net ısınma ürünleri üzerine döküm radyatör ürün tedarikçisi olmanın yanından. Vista yapı markası ile de sektörün en sık uluslar arası tercih edilen Türkiye Markası olmuştur.

Yüksek basınçlı döküm alüminyum radyatör üreten profesyonel modern bir şirkettir.
Radyatörün kalitesini garanti etmek için döküm üretiminin yeni ileri teknolojisi benimsenmiştir. Üretimimiz, yeni stil, iyi tasarım, iyi termal kapasite ve yurtiçi ve yurtdışı müşterilerden güvenilir güvenlik ile iyi bir ün kazandı ve Rusya, Ukrayna, Orta Doğu vb. Ülkelere ihraç edildi.
ISO9001:2000, CE,ROHS sertifikalarını geçtik, “mükemmel ürün kalitesini takip etmek, marka avantajlarının hizmetini optimize etmek” politikasını, “kaliteye vurgu yapmak ve profesyonel üretimde ısrar etmek” pozisyonunu, müşterilerin talebini rehber olarak aldık. , hedef olarak müşteri memnuniyeti, dünyanın her yerindeki müşterilerle uzun vadeli işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Alüminyum Radyatör
  • Alüminyum Döküm Radyator
  • Panel Radyatör
  • Ev Tipi Radyatör
  • Kurumsal Alanlar için Radyatör

Gibi aklınıza gelebilecek ısınma alanında kullanılan tüm radyatör çeşitleri ile ürünün üretici ve çözüm ortağınız.